• #ZdroweCiało
  • #SportyZimowe

Wzmacniające

Shape

Zastanawiasz się, jak wyrzeźbić sylwetkę? Odpowiedź znajdziesz na zajęciach Shape! To trening interwałowy z ćwiczeniami cardio i siłowymi, podczas których wzmacniasz mięśnie brzucha, ud, pośladków, ale i górnych partii – ramion i pleców. Dzięki zajęciom możesz pochwalić się wymodelowaną, smukłą sylwetką i jędrniejszym ciałem. Chwyć za hantle, wskocz na step i pozbądź się cellulitu i tłuszczyku!

Zapraszamy na zajęcia Shape w klubie Fit Fabric - Łódź Teofilów.

Dla kogo
dla rozpoczynających treningi / dla trenujących regularnie / dla kobiet / dla mężczyzn / dla seniorów
Czas trwania
55 min
Intensywność
średnia
Cel zajęć
Rozpoczęcie treningów, Modelowanie sylwetki, Silne mięśnie
Efekty
sylwetka damska, sylwetka męska, sprawność fizyczna

Dostępność zajęć

30 ListopadaŚroda01 GrudniaCzwartek02 GrudniaPiątek03 GrudniaSobota04 GrudniaNiedziela05 GrudniaPoniedziałek06 GrudniaWtorek07 GrudniaŚroda08 GrudniaCzwartek09 GrudniaPiątek10 GrudniaSobota11 GrudniaNiedziela12 GrudniaPoniedziałek13 GrudniaWtorek
Teofilów
ul. Aleksandrowska 38
91-151 Łódź
Lokalizacja
19:15 - 20:10Ewelina Malinowska
09:00 - 09:55Aleksandra Banasiak
17:30 - 18:25Aleksandra Banasiak
18:30 - 19:25Marta Górecka
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Agnieszka Gutović
Za wcześnie by zarezerwować
19:15 - 20:10Ewelina Malinowska
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:55Aleksandra Banasiak
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Aleksandra Banasiak
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Marta Górecka
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Agnieszka Gutović
Za wcześnie by zarezerwować
Andrespol
ul. Rokicińska 125
95-020 Andrespol
Lokalizacja
17:30 - 18:25Kamelia Rybak
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Kamelia Rybak
Za wcześnie by zarezerwować
Franciszkańska
ul. Franciszkańska 99
91-845 Łódź
Lokalizacja
17:15 - 18:10Patrycja Bejm
Za wcześnie by zarezerwować
17:15 - 18:10Patrycja Bejm
Za wcześnie by zarezerwować
Hetmańska
al. Hetmańska 18
92-444 Łódź
Lokalizacja
17:00 - 17:55Katarzyna Bogdańska
Brak miejsc
10:00 - 10:55Aleksandra Kubiak
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Karolina Adamczyk
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Katarzyna Bogdańska
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Aleksandra Kubiak
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Karolina Adamczyk
Za wcześnie by zarezerwować
Kilińskiego
ul. Kilińskiego 122/128
90-013 Łódź
Lokalizacja
08:00 - 08:55Izabela Słotwińska
Termin rejestracji minął
11:00 - 11:55Emilia Miszczak
Za wcześnie by zarezerwować
08:00 - 08:55Martyna Stasiak
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Izabela Słotwińska
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:55Małgorzata Cieśla
Za wcześnie by zarezerwować
Konstantynów Łódzki
ul. Jana Pawła II 11/13
95-050 Konstantynów Łódzki
Lokalizacja
17:30 - 18:25Marta Górecka
Za wcześnie by zarezerwować
Matejki
ul. Matejki 3/5
91-402 Łódź
Lokalizacja
17:30 - 18:25Kamila Sachajko
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:25Izabela Słotwińska
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Kamila Sachajko
Za wcześnie by zarezerwować
Nowosolna
ul. Byszewska 3a
92-770 Łódź
Lokalizacja
17:30 - 18:25Maja Strojna
09:00 - 09:55Ewelina Potocka
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Ewelina Potocka
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Maja Strojna
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:55Ewelina Potocka
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Ewelina Potocka
Za wcześnie by zarezerwować
Strażacka
ul. Strażacka 5
93-318 Łódź
Lokalizacja
18:30 - 19:25Aleksandra Borowczyńska
Brak miejsc
10:30 - 11:25Aleksandra Borowczyńska
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:25Magdalena Tomasik
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Aleksandra Borowczyńska
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:25Aleksandra Borowczyńska
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:25Magdalena Tomasik
Za wcześnie by zarezerwować
Sukcesja
al. Politechniki 1
93-590 Łódź
Lokalizacja
17:00 - 17:55Wiktoria Sędkowska
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:55Alicja Król
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Wiktoria Sędkowska
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Karolina Zytke
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Wiktoria Sędkowska
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:55Alicja Król
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Wiktoria Sędkowska
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Karolina Zytke
Za wcześnie by zarezerwować
Tomaszów Mazowiecki
ul. Warszawska 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
Lokalizacja
17:00 - 17:55Kinga Jasek
18:00 - 18:55Patrycja Grochulska
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:25Patrycja Grochulska
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Malwina Kowalska
Za wcześnie by zarezerwować
08:30 - 09:25Malwina Kowalska
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Kinga Jasek
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Patrycja Grochulska
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:25Patrycja Grochulska
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Malwina Kowalska
Za wcześnie by zarezerwować
08:30 - 09:25Malwina Kowalska
Za wcześnie by zarezerwować
Zgierska
ul. Zgierska 211
91-497 Łódź
Lokalizacja
18:15 - 19:10Izabela Słotwińska
Za wcześnie by zarezerwować
18:15 - 19:10Izabela Słotwińska
Za wcześnie by zarezerwować
Zielona
al. 1 Maja 119/121
90-766 Łódź
Lokalizacja
17:15 - 18:10Izabela Słotwińska
Za wcześnie by zarezerwować
10:15 - 11:10Adrianna Wołoch
Za wcześnie by zarezerwować
17:15 - 18:10Aleksandra Borowczyńska
Za wcześnie by zarezerwować
19:15 - 20:10Mateusz Aninowski
Za wcześnie by zarezerwować
17:15 - 18:10Izabela Słotwińska
Za wcześnie by zarezerwować
10:15 - 11:10Adrianna Wołoch
Za wcześnie by zarezerwować
17:15 - 18:10Aleksandra Borowczyńska
Za wcześnie by zarezerwować

Inne zajęcia z kategorii Wzmacniające